2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Moara Vlasiei
Postat 20 mai 2024

Asistent Manager / Moara Vlăsiei, jud. Ilfov

Salariu

2 800 - 3 300 lei

Localizare

Moara Vlasiei

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Locație: Moara Vlăsiei, jud. Ilfov

Program: Luni - Vineri, 09:00 - 17:00

Contact: 0799 [] 744 [] 444 / valentin [] allindustrial.ro

Descrierea Companiei: All Industrial este o companie de renume în domeniul distribuției de echipamente industriale, cunoscută pentru profesionalismul și calitatea serviciilor oferite. Suntem dedicați dezvoltării continue și inovației, iar echipa noastră este esențială pentru succesul nostru.

Descrierea Postului: Căutăm un Asistent Manager motivat și responsabil, care să se alăture echipei noastre. Noua colegă va juca un rol esențial în susținerea activităților zilnice ale companiei, asigurându-se că toate procesele administrative și operaționale se desfășoară eficient.

Responsabilități:

  • Gestionarea Facturilor: Procesarea și verificarea facturilor, asigurarea corectitudinii acestora și colaborarea cu departamentul financiar pentru reconcilierea plăților.

  • Procesarea AWB-urilor: Crearea și urmărirea AWB-urilor pentru expedieri, coordonarea cu firmele de curierat și asigurarea livrărilor la timp.

  • Răspunsul la Apelurile Telefonice: Preluarea apelurilor telefonice, oferirea de informații clienților și redirecționarea apelurilor către departamentele corespunzătoare.

  • Suport Administrativ: Organizarea și arhivarea documentelor, gestionarea corespondenței, programarea întâlnirilor și a ședințelor, pregătirea rapoartelor și a prezentărilor.

  • Comunicare Internă: Colaborarea eficientă cu echipa și departamentele companiei pentru a asigura fluxul corect de informații și coordonarea activităților.

Cerințe:

  • Studii: Diplomă de bacalaureat / Studiile superioare - constituie un avantaj.

  • Experiență: Experiență anterioară pe un post similar - reprezintă un avantaj.

  • Abilități: Abilități excelente de comunicare și organizare, atenție la detalii, capacitatea de a lucra eficient atât independent cât și în echipă.

  • Competențe Tehnice: Cunoștințe bune de operare PC (MS Office, Email) - experiența cu software de gestiune constituie un avantaj.

  • Limbi Străine: Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu reprezintă un plus.

Beneficii:

  • Salariu avantajos, corelat cu experiența și performanța.

  • Posibilități reale de avansare financiară și profesională în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru dinamic și colegial.

Dacă ești o persoană organizată, proactivă și dornică să contribuie la succesul unei echipe profesioniste, te așteptăm să te alături nouă!

Pentru a aplica, te rugăm să ne contactezi la numărul de telefon 0799 [] 744 [] 444 , sa aplici in cadrul platformei OLX sau să trimiți CV-ul tău la adresa de email: valentin [] allindustrial.ro .

Localitate

Moara Vlasiei,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Moara Vlasiei
ID: 270487756