2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Arges
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Pitesti
Shr Motors
Postat 23 aprilie 2024

Asistent manager magazin moto / ATV

Salariu

2 700 - 3 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: 23575890

Esti tanara si vrei un loc de munca cool, intr-un mediu de lucru tanar si placut?!

Atunci hai in echipa noastra! Firma noastră cu o experienta de peste 15 ani, specializată în vânzarea de piese si accesorii pentru motociclete și ATV-uri, caută o persoană tânăra, dinamică si responsabilă pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor telefonice

  • Vanzarea directa in magazin

  • Ambalarea coletelor în mod corespunzător conform standardelor noastre de calitate.

  • Așezarea mărfii la raft în mod organizat și eficient.

  • Menținerea curățeniei și ordinei în zona de depozitare și ambalare.

Cerințe:

  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii.

  • Cunostinte minime operare PC

  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

    Beneficii:

  • Salariu fix + bonusuri + preme

  • Sarbatori legale libere

  • Program de lucru: 8 ore pe zi, în intervalul 9:00 - 17:00 Luni-Vineri

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și interesată să faci parte dintr-o echipă dedicată, te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email sau pe whatsapp

Alătură-te echipei noastre și fii parte din povestea noastra de succes!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268414235