2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Olt
  6. Contabilitate - Slatina
Postat 08 aprilie 2024

ASISTENT MANAGER departament comercial

Salariu

600 - 800 €

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO 25915203

Companie romaneasca ce activeaza in piata materialelor de constructii,cu brand privat, reprezentant al unor branduri internatonale,importator si distribuitor la nivel national al unei game largi de produse chimice si accesorii pentru productia de geam termoizolant, angajeaza: ASISTENT MANAGER DEPARTAMENT COMERCIAL

CERINTE:

  • Studii superiore,

  • Experienta minim 1 an in domeniul reprezinta un avantaj;

  • Cunoștințe de limba engleză constitutie scris/vorbit ;

  • Cunostinte foarte bune operare PC (MS Office – Word&Excel) nivel avansat;

  • Bune abilitati organizatorice si de comunicare, persoana motivata si proactiva;

  • Abilitatate de a stabili prioritati;

  • Multi-tasking si time management;

  • Permis de conducere categoaria B-constiuie un avantaj;

  • Competenţe personale: stabilitate, seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă, să aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteză de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de comunicare etc.);

    Descrierea jobului

  • - Sprijinirea echipei comerciale în gestionarea clienților și a vânzărilor

  • - Răspunderea solicitărilor clienților prin telefon, e-mail și în persoană

  • - Pregătirea ofertelor, urmărirea comenzilor și gestionarea expedierilor

  • - Participarea la prospectarea de noi clienți și dezvoltarea parteneriatelor

  • - Asigurarea unei gestionări administrative riguroase a dosarelor clienților

  • - Colaborarea cu diferitele departamente ale companiei pentru a garanta satisfacția clienților

    Ne-am impus atingerea unor standarde tot mai ridicate deoarece vrem ca prin munca noastra sa fim cei mai buni in domeniu si sa fim vesnic in competitie

    Daca doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie de comert si distributie, daca ai initiativa, daca esti o fire responsabila si orientata catre calitate si autodepasire; atunci opteaza pentru un post in compania noastra!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 268442695