2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 5
Postat 29 aprilie 2024

Asistent Manager Contabilitate Bucuresti HDMALL perioada determinata

Salariu

1 500 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Tip contract

Determinat

Tip job

Part time

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro24329885

Descriere

Descriere Scurtă:

Suntem în căutarea unui Asistent Manager Contabilitate pentru a se alătura echipei noastre pe o perioada de 2 luni. Această poziție nu necesită experiență în contabilitate, dar candidații cu studii absolvite la Universitatea Politehnică vor avea un avantaj pentru un contract pe termen lung in cadrul companiei. Jobul este pe perioadă determinată.

Responsabilități:

-Operare PC cu competențe avansate în MS Office (WORD, EXCEL), navigare internet.

-Evidența documentelor și verificarea dosarelor de personal.

-Depunerea documentelor la administrațiile locale din București și Ilfov.

-Arhivarea documentelor și preluarea apelurilor telefonice.

-Menținerea agendei managerului.

-Respectarea strictă a normelor legale privind confidențialitatea datelor și informațiilor.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 269140895