2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Voluntari
Postat 19 aprilie 2024

Asistent Manager

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31433993

Descriere

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate

Cunostinte avansate de operare PC: Word, Excel, navigare Internet;

Aptitudini de comunicare scrisa si verbala: capacitatea de a transmite informatii in mod clar, eficient si diplomat;

Persoana organizata, orientata spre rezultate si cu dorinta de performanta;

Atitudine proactiva, capacitate de analiza si sinteza;

Seriozitate, punctualitate, corectitudine;

Cunostinte de limba Engleza (nivel mediu).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Primeste, sistematizeaza si arhiveaza documentele/comunicarile interne;

Redacteaza documente, rapoarte, informari si comunicari generale, in functie de solicitari;

Prelucrarea, inregistrarea si directionarea corespondentei;

Gestionarea si redirectionarea apelurilor telefonice/e-mailuri primite, catre persoanele avizate;

Asigura stocul produselor consumabile;

Desfasoara activitati de protocol;

Asigura suport administrativ pentru toate departamentele;

Indeplineste zilnic activitati administrative.

Beneficii:

·         Salariu 3000-4000 lei in functie de experienta si decont transport

Descrierea companiei Verdesi&Co SRL sub brandul Zimbria este un producător local de specialități din carne și branzeturi (laborator produse tradiționale și gourmet manufacturate fără aditivi alimentari) Atelierul nostru produce specialitati din carne de porc mangalita, curcan si pui pe care le comercializam în magazine proprii alături de specialități italienesti și bacanie atestata traditional și gourmet atent selectata Produsele noastre sunt apreciate la nivel internațional și dorim sa avem în echipa noastră oameni care apreciază gustul premium și calitatea desavarsita

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269228803