2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Giurgiu
  6. Asistent manager si secretariat - Bolintin-Vale
Postat 22 aprilie 2024

Asistent manager

Localizare

Bolintin-Vale

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Asistent manager RARA Bucuresti

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana dinamica, sociabila, dornica sa invete si sa se dezvolte alaturi de noi.

Descrierea jobului

Pozitia de Asistent Manager in cadrul companiei include o serie de activitati administrative si de back-office.

Responsabilitati:

  • Intocmire si urmarire diverse situatii(retururi marfa, pontaje, reparatii utilaje, consum carburant, ISCIR utilaje)

  • Intocmire raport de inregistrare si urmarire a paletilor (intrari/ iesiri)

  • Intocmire raport activitate personal depozit (picking, etichetare, etc)

  • creare și emitere de facturi

  • recuperare creante

  • Intretine relatia cu autoritatile: primarie, DSVSA, etc

  • Alte sarcini administrative solicitate de Management.

Descrierea companiei

RARA este o afacere de familie din România, județul Sibiu,

Sub umbrela RARA se regăsesc 3 domenii distincte de activitate: construcții, logistica si turism.

Grupul detine 180 angajați care activează in toate cele 3 domenii cu echipe flexibile, bine pregătite, dedicate, responsabile si interconectate.

Localitate

Bolintin-Vale,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Vale
ID: 269056463