2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 2
Postat 28 aprilie 2024

Asistent Manager

Salariu

1 000 - 1 500 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Firma de consultanta in domeniul constructiilor este in cautarea unui candidat cu experienta administrativa si capacitati bune de relationare cu clientii si partenerii companiei, pentru ocuparea postului de Asistent Director General (m/f)

Full sau Part Time

Locatia biroului - Stefanestii de Jos (iesire pe autostrada din Bucuresti)

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare

  • Cunostinte bune operare PC

  • Notiuni de contabilitate primara

  • Folosirea corecta a limbii romane (scris si vorbit), limba engleza reprezinta un avantaj

  • Abilitai excelente de comunicare

  • Abilitati de planificare si organizare

  • Permis de conducere categ. B, masina proprie

Condiții:

  • Program de lucru flexibil, Full sau Part time , L-V, intre 08.00 - 16.00, posibilitate de a lucra full sau part -time

Responsabilități:

  • Sortarea si inregistrarea corespondetei

  • Mentinerea unui contact permanent cu clientii

  • Efectuarea tutror demersurilor necesare in cazul calatoriilor in scop business ale angajatilor/partenerilor firmei

  • Intampinarea clientilor in firma si insotirea acestora la departamentul potrivit

  • Asumarea raspunderii fata de corectitudinea si promptitudinea furnizarii informatiilor

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 241425248