Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 04 mai 2022

Asistent manager

  • Tip job

    Full time

  • Cluj-Napoca, Cluj

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de studii: Absolvent

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Descriere companie

Importator si distribuitor de gratare de gradina si horeca cu o experinta in piata de peste 5 ani. Succesul pe plan profesional presupune pregatire, disciplina si multa munca. Cu mii de produse de la peste 12 mărci premium, Grill Expert oferă cea mai completă gamă de produse pentru gătitul exterior. Cu conceptul nostru unic de vânzări, Grill Expert este liderul pieței din industria grătarelor online și offline, având cel mai mare showroom din Romania.

Descriere post:

Ce vei face

  • Responsabilitati specifice de achizitii si logistica
  • Organizarea si gestiunea de activitati specifice departamentului
  • Identificarea de distribuitori
  • Intocmirea de documente logistice, cerere oferte de pret transport
  • Emiterea de comenzi catre furnizori, clienti
  • Urmarirea si organizarea comenzi clienti
  • Verificarea si urmarirea stocuri
  • Relatia cu furnizori externi

Cerinte:

  • Studii medii
  • Experienta constituie un avantaj
  • Operare PC, pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook
  • Limba Engleza nivel mediu (obligator)
  • Permis conducere B
  • Program full time

Beneficii:

  • Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic.
  • Posibilitati de promovare
  • Venituri motivante

Daca nu esti speriat de aceste lucruri, indeplinesti cerintele de mai sus, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

ID: 213482175

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din