2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Pantelimon
Postat 26 aprilie 2024

Asistent logistica si export

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Pantelimon

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 6842083

Descriere

Candidatul Ideal

Experienta intr-un post cu responsabilitati similare;

Abilitati foarte bune in utilizare PC ( MS Office), de organizare si planificare;

Limba engleza - nivel mediu.

Descrierea jobului

-colaboreaza  cu clienti, furnizori, vama, agenti de vanzari in vederea completarii dosarelor de livrari intra si extracomunitare

-gestionarea evidentei flotei auto (combustibil, reparatii, asigurari, consumabile, etc)

-verificarea foilor de parcurs pentru conducatorii auto

-diverse situatii intocmite de departamentul logistica si export

Beneficii

- Salariu net intre 3000 lei-4000 lei in functie de experienta si aptitudini;

- Tichete de masa;

- Abonament si asigurare privata de sanatate;

- Transport gratuit asigurat de companie

Localitate

Pantelimon,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Pantelimon
ID: 268533759