2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Constanta
  6. Asistent manager si secretariat - Constanta
Postat 28 aprilie 2024

Asistent Administrativ si de Marketing

Salariu

3 000 - 3 100 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO37902711

Suntem în căutarea unei persoane motivate și organizate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistent Administrativ și de Marketing. Candidatul ideal trebuie să fie comunicativ, să aibă abilități bune de organizare și să fie orientat către rezultate. Experiența în domeniul administrativ și de marketing este obligatorie.

Responsabilități:

-          Mentinerea corespondentei

-          Promovarea produselor/serviciilor noastre

-          Marketing online și offline

-          Căutarea și administrarea relațiilor cu clienții

-          Preluarea comenzilor

-          Verificarea stocurilor/comenzilor

-          Mentinerea confidentialitatii informatiilor si a datelor sensibile

Cerinte:

-          Experienta demonstrata in utilizarea programelor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

-          Experienta in administrarea unui cont business Emag (un avantaj)

-          Abilitati excelente in comunicare verbala si scrisa

-          Abilitati excelente de organizare si atentie la detalii

-          Colaborarea cu echipa pentru realizarea obiectivelor comune

-          Orientat catre rezultate si capacitatea de a lucra sub presiune

-          Atitudine pozitiva

-          Fiabilitate si punctualitate

-          Disponibilitatea de a invata si de a se dezvolta continuu in domeniu

Oferim:

 -          Salariu competitiv si pachet de beneficii/bonusuri atractiv

-          Mediu de lucru placut si stimulant

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269001155