Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Dragomiresti-Vale
Postat 27 iunie 2024

Arcese Transport angajeaza_Stivuitorist

Localizare

Dragomiresti-Vale

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Suntem în cautarea de colegi pentru postul de Stivuitorist - Ilfov/Dragomiresti-Vale, Giurgiu/Bolintin-Deal

Responsabilitati:

·                  Asigurarea sigurantei operararii stivuitorului si a marfurilor manipulate,

·                  Asigurarea unui grad optim de incarcare a transporturilor

·                  Verificarea starii tehnice a utilajelor de lucru

·                  Folosirea responsabila a sistemului de gestiune prin utilizarea dispozitivelor de tip scanner

·                  Respectarea programului si planificarii

·                  Respectarea prevederilor normativelor interne şi a procedurilor de lucru

Cerinte :

·                  Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid si aglomerat.

·                  Indemanare, rabdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;

·                  Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, seriozitate;

·                  Capacitatea de gestionare a efortului fizic.

·                  Spirit de echipă cu abilitatii de organizare.

·                  Certificare valabila pentru operarea stivuitoarelor constituie un avantaj

·                  Experienta dovedită ca operator stivuitorist constituie un avantaj

·                  In functie de activitatea curenta a unitatii, la cererea superiorului ierarhic direct, indeplinirea oricarei alte sarcini care are legatură directa cu obiectivul postului ocupat

Beneficii:

·                  Pachet salarial competitiv

·                  Bonus anual in functie de performante

·                  Tichete de masa

·                  Transport asigurat

·                  Asigurare medicala

·                  Conditii de munca sigure

·                  Echipament individual de protectie

·                  Evenimente de echipa

·                  Dezvoltare profesionala

Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 40 de ore pe săptămână.

Poate fi necesara disponibilitate si in weekend sau a programului in ture, in functie de cerintele specifice ale activitatii.

Localitate

Dragomiresti-Vale,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Vale
ID: 272072635

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau