2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
Postat 10 iunie 2024

Anunț de Angajare: Personal Copy Center

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Tip contract

Determinat

Tip job

Sezonier/ Temporar

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Descriere

Locație: Zona Timpuri Noi, Sector 4, București

Angajăm personal pentru un copy center situat în zona Timpuri Noi, sector 4, București. Căutăm persoane motivate și responsabile care să se alăture echipei noastre pe o perioadă determinată, cu posibilitatea de prelungire pe durată nedeterminată.

Programul de lucru este de luni până vineri, între orele 10:00 - 19:00.

Responsabilități:

  • Operarea echipamentelor de copiere și printare

  • Gestionarea comenzilor de copiere și printare

  • Asistență pentru clienți și oferirea de informații relevante

  • Menținerea ordinii și curățeniei în spațiul de lucru

Cerințe Minime:

  • Cunoștințe de bază ale pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic

  • Punctualitate și responsabilitate

Oferim:

  • Salariu atractiv

  • Mediu de lucru prietenos și dinamic

  • Oportunitatea de a acumula experiență în domeniul serviciilor de copiere și printare

Dacă ești interesat/ă să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email office(at)xeroxprint.ro sau să ne contactezi la numărul de telefon 07********48.

Așteptăm cu interes aplicația ta!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270493167