2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Sibiu
  6. Personal necalificat - Sibiu
Postat 26 mai 2024

Anunt De Angajare: Osparari Si Ospatarite Salariul 3500 Lei Net

Salariu

3 400 - 3 500 lei

Localizare

Sibiu

Tip contract

Determinat

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Anunț de Angajare: Ospătari si Ospatarite

Locație: Restaurantul Pardon Cafe & Bar, Str. Cetății Nr 14, Sibiu

Despre noi: Deschis în 2010, Restaurantul Pardon se bucură de o locație de excepție pe cea mai frumoasă stradă din Sibiu. Oferim oaspetilor noștri o experiență culinară unică, într-un cadru istoric, cu priveliști asupra celor mai importante atracții ale orașului. Mândria noastră constă în preparatele excepționale și atmosfera încărcată de istorie și cultură.

Poziție deschisă: Ospătari si Ospatarite

Responsabilități:

  • Înțelegerea și cunoașterea detaliată a meniului nostru.

  • Preluarea eficientă și corectă a comenzilor de la oaspeti.

  • Colaborarea strânsă cu colegii pentru a asigura un serviciu de calitate oaspeților.

  • Respectarea strictă a normelor igienico-sanitare și a regulamentului intern.

Cerințe:

  • Excelente abilități de comunicare și interpersonale.

  • Atenție distributivă și orientare către detalii.

  • Minim 10 clase finalizate.

  • Disciplină în utilizarea telefonului mobil (nu se folosește) în timpul orelor de lucru.

Beneficii:

  • Program de lucru fracționat: Prânz (12:00-15:00) și Cină (18:00-23:00).

  • Program de lucru: 5 zile cu 2 zile libere pe săptămână, cu două weekend-uri complete libere în fiecare lună.

  • Ciubuc de 10% inclus automat în nota de plată.

  • Evaluare și bonus trimestrial bazat pe performanță.

  • Masa de prânz inclusă.

  • Sală de odihnă pentru pauze, dotată corespunzător.

  • Scrisoare de recomandare la finalizarea contractului.

  • Salariu net: 3500 RON.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău prin WhatsApp sau sună pentru a stabili un interviu. Așteptăm cu entuziasm să te cunoaștem și să te alături echipei noastre dedicate la Restaurantul Pardon!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 270754645