2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Constanta
  6. Muncitori constructii - Constanta
Postat 12 aprilie 2024

anunt de angajare dulgheri si fierari betonisti

Salariu

6 999 - 7 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Compania Nisa Tehnic Construction SRL este în căutarea de dulgheri și fierari betonisti calificați pentru a se alătura echipei noastre din orașul Constanța.

Responsabilități:

•                     Execuția lucrărilor de dulgherie și fierărie betonistă conform planurilor și specificațiilor tehnice;

•                     Montarea, ajustarea și demontarea cofrajelor conform cerințelor proiectului;

•                     Gestionarea și utilizarea eficientă a materialelor și echipamentelor în timpul lucrărilor.

Cerințe:

•                     Experiență anterioară în domeniul construcțiilor, în special în lucrările de dulgherie sau fierărie betonistă;

•                     Calificare pentru postul de munca.

•                     Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele de livrare a proiectelor.

Beneficii:

•                     Salariu de 7.000 de lei.

•                     Mediu de lucru stabil și sigur, cu respectarea tuturor normelor de sănătate și securitate în muncă.

Pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 07********96 pentru mai multe informații.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268938055