Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Timisoara
Postat 14 iulie 2024

Anunt Angajare Vânzătoare Patiserie

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Timisoara

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studenti

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

ANUNȚ DE ANGAJARE

Post: Vânzătoare Patiserie Locație: Centrul Orașului Timișoara

Ești pasionată de produse de patiserie și îți place să interacționezi cu oamenii? Atunci te așteptăm în echipa noastră! Patiseria noastră, situată în inima Timișoarei, caută o vânzătoare dedicată și entuziastă pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Oferirea de servicii excelente clienților noștri

  • Vânzarea produselor de patiserie

  • Menținerea ordinii și curățeniei în spațiul de vânzare

  • Gestionarea plăților și operarea casei de marcat

  • Asigurarea stocului de produse și monitorizarea termenelor de valabilitate

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un mediu similar (constituie un avantaj)

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

  • Persoană organizată, punctuală și responsabilă

  • Atitudine pozitivă și dorința de a învăța

  • Disponibilitate de a lucra în ture

Oferim:

  • Salariu atractiv și bonusuri de performanță

  • Mediu de lucru prietenos și dinamic

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Reduceri la produsele noastre delicioase

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și îți dorești să faci parte dintr-o echipă pasionată de patiserie.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 272466237

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau