2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 6
Postat 25 aprilie 2024

Anunt angajare Tehnician Service si Mentenanta

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE: Activitate cu deplasari in teritoriu

Căutăm un coleg dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre de Service.

Dacă ești un profesionist experimentat, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Candidatul ideal:

Experiență solidă în service și mentenanță, pe trei paliere: hidraulic, electric și mecanic.

Capacitate și dorință de a învăța continuu în domeniul tehnic și mecanic.

Deținerea permisului de conducere categoria B este obligatorie.

Disponibilitate pentru deplasări în zona alocată.

Cunoștințele solide în domeniul electricității sunt considerate un avantaj.

Abilități în sudură și lăcătușerie sunt considerate, de asemenea, un avantaj.

Descrierea Jobului:

Efectuarea intervențiilor de service la sediul clienților din zona alocată.

Asigurarea punerii în funcțiune a utilajelor.

Instruirea personalului operator în utilizarea echipamentelor.

Realizarea lucrărilor de întreținere și reparații.

Diagnoza și identificarea eficientă a problemelor tehnice.

Gestionarea stocului de piese de schimb necesare intervențiilor de service.

Beneficii oferite:

Salariu motivant, cu posibilitate de creștere în funcție de performanțe.

Asigurare auto de serviciu, tichete de masă și diurnă pentru deplasări.

Cursuri de pregătire și dezvoltare profesională în domeniu.

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, oferind stabilitate și oportunități de creștere în cadrul companiei.

Dacă îndeplinești aceste criterii și ești gata să te alături unei echipe dinamice, te încurajăm să aplici pentru acest post.

Așteptăm să te cunoaștem.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269195241