2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Sibiu
  6. Personal Fast Food - Sibiu
Postat 16 aprilie 2024

Anunț Angajare: Pizzar 4000-4500 Net

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Locație: Restaurantul Pardon, Str. Cetății, Nr 14, Sibiu

Despre noi: Deschis în 2010, Restaurantul Pardon se bucură de o locație de excepție pe cea mai frumoasea strada din Sibiu. Oferim clienților noștri o experiență culinară unică, într-un cadru istoric, cu priveliști asupra celor mai importante atracții ale orașului. Mândria noastră constă în preparatele excepționale și atmosfera încărcată de istorie și cultură.

Poziție deschisă: Pizzar

Responsabilități:

  • Pregătirea aluatului și a ingredientelor conform rețetarului specific restaurantului.

  • Coacerea pizzei la cuptor, asigurându-se că fiecare produs îndeplinește standardele de calitate.

  • Colaborarea cu echipa de bucătari și ajutoare de bucătar pentru asigurarea fluidității în bucătărie.

  • Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru.

Cerințe:

  • Experiență în prepararea pizzei constituie un avantaj.

  • Fără consum de alcool în timpul orelor de muncă.

  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

  • Punctualitate, pasiune pentru prepararea pizzei, flexibilitate și dedicare.

  • Minim 10 clase finalizate.

Oferim:

  • Program de lucru: 5 cu 2: Oferim un program de lucru de 5 zile pe săptămână cu două weekend-uri complete libere în fiecare lună, promovând un echilibru sănătos între viața profesională și cea personală.

  • Salariu competitiv, ajustat în funcție de abilități și experiență.

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

  • Posibilitatea de a obține o scrisoare de recomandare la finalizarea contractului.

Aplicați acum! Așteptăm CV-ul dumneavoastră prin WhatsApp, email sau ne puteți contacta direct pentru a stabili un interviu.

Alăturați-vă echipei noastre dinamice la Restaurantul Pardon și contribuiți la oferirea unei experiențe culinare de neuitat oaspetilor noștri!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 262817637