2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Afumati
Postat 24 aprilie 2024

Anunt angajare operator facturare

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul ideal

-experiență relevantă într-un post similar;

-experiență obligatorie de utilizare PC, SAGA SOFTWARE, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Internet;

-constituie un avantaj cunoștințe în utilizarea programului Saga;

-cunoștințe de contabilitate primară;

-cunoștințe minime de gestiune și arhivare documente;

-abilități numerice, dar și abilități de comunicare și relaționare;

-spirit de organizare, proactivitate, seriozitate;

-capacitate de a lucra în echipă;

-limbi străine: engleză.

Descrierea jobului

-emiterea avizelor și a facturilor conform comenzilor;

-urmărirea comenzilor nefacturate;

-verificarea și arhivarea facturilor și a altor documente fiscale;

-emiterea certificatelor de conformitate eferente facturilor;

-întocmirea notelor intrare - recepție (NIR);

-urmărirea ca toate intrările de marfă în gestiune să fie însoțite de documente justificative;

-achitarea dispozițiilor de plată întocmite și avizate de către departamentul de contabilitate;

-încasarea și operarea în programul de gestiune a instrumentelor de încasare;

-verificarea și predarea numerarului în vederea depunerii la bancă;

-emiterea facturilor de retur în baza proceselor verbale avizate de către persoanele desemnate;

-pregătirea și trimiterea documentelor conform solicitării departamentului de contabilitate;

-asigurarea mișcării stocurilor (FIFO);

-întocmirea rapoartelor la cerere;

-menținerea relațiilor cu furnizorii și clienții.

Beneficii

-contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-pachet salarial motivant;

-posibilitate de dezvoltare profesională;

-program de lucru: Luni - Vineri de la orele 05:00 - 14:00, Sâmbăta de la orele 05:00 - 12:00.

Descrierea companiei

 Devine Garden Distribution SRL, importator și distribuitor de fructe și legume proaspete, având sediul de desfășurare a activității în complexul comercial de vânzări en-gross legume și fructe proaspete Su Market SRL, din comuna Afumați , Județul Ilfov.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră și consideri că ești candidatul potrivit, te rugăm să ne contactezi la numărul de telefon 07********61, pentru a stabili un interviu împreună cu dl. Ayabakti Ybrahim. Mulțumim.

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 267122937