2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
Postat 09 mai 2024

Angajez vanzatoare Tulcea

Localizare

Tulcea

SC ARTEMIZA RC SRL angajează vânzătoare pe perioadă nedeterminată

Responsabilități:

Asistarea clienților în alegerea produselor

Operarea casei de marcat și gestionarea tranzacțiilor financiare

Menținerea curățeniei și organizării în magazin

Primirea și aranjarea mărfurilor pe rafturi

Cerințe:

Abilități de comunicare și interpersonale

Experiență în vânzări sau în domeniul serviciului clienți este preferabilă

Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient în echipă

Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv în weekenduri

Oferim:

Un mediu de lucru stabil și prietenos

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță

Pentru a aplica:

Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră de email sau aplicați direct în magazinul nostru sau puteti suna la numarul de telefon pentru mai multe detalii.

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 269909587