2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dolj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Craiova
Postat 26 aprilie 2024

Angajez vanzatoare la Marlorex

Salariu

3 500 - 3 600 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Valcom50 producator mezeluri, angajeaza vanzatoare la Marlorex care sa lucreze in conditii moderne si intr-un mediu de lucru prietenos. E momentul pentru un job bun! Esti o persoana de incredere, punctuala, organizata si onesta; studii medii finalizate, atitudine pozitiva

Condiții:

  • Program de lucru: L-V 8-16, sambata 14

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

  • Concediu conform legislației

Responsabilități

Producator mezeluri Valcom 50 angajeaza vanzatoare la Marlorex

-abilitati de comunicare- domiciliul stabil in Craiova

-cunoștințe solide în domeniul vânzărilor

- abilități excelente de comunicare și negociere

-capacitatea de a dezvolta și menține relații solide cu clienții și partenerii de afaceri

-oferim contract pe perioada nederminata

-bonuri de masa

-bonusuri de sarbatori

-comision la vanzare

-salariu atractiv

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 263513981