2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Dolj
  6. Transport marfa - intern - Craiova
Postat 22 mai 2024

Angajez sofer livrator - distributie produse alimentare

Salariu

2 800 - 4 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Firma de distributie produse alimenatare angajeaza SOFER LIVRATOR categoria B in Craiova si jud. Dolj

Domiciliul stabil in Craiova sau imprejurimi

Atitudine pozitiva in relatia cu clientii.

Vehiculul oferit trebuie intretinut si curat

Are un spirit de echipa dezvoltat fiind implicat si responsabil

Experienta pe post similar constituie un avantaj.

Beneficii:

* contract perioada nedeterminat

* salariu 2800 lei NET+diurna

* posibilitate transport

Candidatul ideal:

  • Permis categoria B;

  • Experienta minim 1 an in distributie marfa;

  • Disponibilitate la efort fizic.

  • Cazier fara mentiuni.

Responsabilitati:

  • Transporta marfa in baza documentelor insotitoare;

  • Livreaza comenzile conform programului de distributie;

  • Descarca marfa la sediul clientului;

  • Raspunde de integritatea masinii folosite.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270572345