2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Brasov
  6. Transport marfa - intern - Brasov
Cristian Vasile
Postat Azi la 09:38

Angajez șofer/livrator.. cu bască roșie ;)

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Brasov

Program de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO41242087

Descriere

Bună,

Sunt omulețul cu bască roșie :) de La Casa de Turtă Dulce și după cum probabil ai observat Căsuța noastră crește și de aceea cautăm să ne dezvoltăm echipa aducând în familia noastră oameni FAINI și EXPERIMENTAȚI.

Practic caut un coleg vesel și pozitiv dornic să se alăture echipei băștilor roșii pentru a ne ajuta cu aprovizionarea cofetăriilor și pentru a livra bucurie împreună cu delicatesele noastre prăjiturite numai cu ingrediente 100% NATURALE.

Unii îi spun Șofer, alții Livrator, dar pentru noi, cei de La Casa de Turtă Dulce, este... colegul și prietenul noștru iscusit și cu bască roșie.

Haide să vezi dacă ți se potrivește basca și bineînțeles postul ;) :

·       În primul rând ești o persoană veselă și pozitivă - vrem ca armonia de La Casa de Turtă Dulce să dăinuiască peste generații

·       Seriozitatea, Onestitatea îți ghidează comportamentul Principalul tău hobby este ȘOFERITUL

·       Atenția, Igiena și Inițiativa, Punctualitatea sunt prietenii tăi de nădejde

·       Nu-i permiți sub nicio formă lui "Las' că merge și așa" să ți se alăture

Dacă mai ai și EXPERIENȚĂ SERIOASĂ la volan atunci este clar... tu ești persoana pe care o căutăm și trebuie să faci parte din povestea noastră ;)

Principalele atribuții ale postului sunt:

  • aprovizionarea cofetăriilor proprii cu prăjituri și alte delicatese

  • livrarea produselor către clienți

  • aprovizionarea laboratorului cu diferite materii prime, cât și a cofetăriilor cu diverse materiale

  • ambalarea anumitor produse

  • ajutarea colegilor la amenajarea de candy bar-uri

Te regăsești în această descriere?

Atunci aștept cu nerabdare CV-ul tău!

Ce vei găsi La Casa de Turtă Dulce? Să le luăm pe rând:

-  un MEDIU DE LUCRU cum rar îți va fi dat să mai întâlnești

- o ECHIPĂ minunată care e tot timpul cu zâmbetul pe buze și care te va face să iubești această meserie ;)

- TOT SALARIUL PE CARTEA DE MUNCĂ, interesant, nu-i așa?

- RECOMPENSE și PRIME cel puțin pe măsura implicării

-Pachet de SĂNĂTATE - servicii medicale incluse la unul dintre cele mai mari lanțuri de Centre Medicale din țară - pentru tine și familia ta

- PROGRAM fain

- CLIENȚI minunați, zâmbete, satisfacții, adică cel mai DULCE job

Aaaaaa... și să nu uit: Nu necesită mașină personală ;)

Ca să le afli și pe restul aplică chiar acum, iar eu, adică omulețul cu bască și cu mască roșie, ți le voi prezenta în detaliu pe toate ;)

Cu drag,

Omulețul cu bască roșie

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270293410