2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Ploiesti
Postat 22 aprilie 2024

Angajez soferi categ B SAU B/C 7.5 t cu experienta pentru intern

Salariu

3 500 - 7 000 lei

Localizare

Ploiesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaDeschis pt studentiPermis de Conducere: B, CNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 32552798

Descrierea jobului: - Transport marfa intern cu autoutilitarele/autocamioanele societatii pe teritoriul tarii - Se face distributie intern, cu masini dotate cu sau fara prelata, de tigla metalica si sisteme complete pentru acoperisuri, se lucreaza cu marile firme de productie de sisteme complete de acoperisuri din Prahova si Brasov - Masinile sunt dotate cu dormitoare si incalzire stationara - Realizarea transportului de bunuri cu autovehiculele firmei , in baza documentelor de insotire - Verificarea documentelor pentru bunurile incarcate - Predarea marfurilor la destinatie impreuna cu documentele insotitoare conform metodologiei stabilite de companie - Respectarea regulilor interne stabilite de superiori -Disponibilitate la deplasari in anumite cazuri si de luni pana vineri -Disponibilitate RAR la lucrul sambata - Pеrmis аuto cаtеgoria B, C si/sau C+E - Experiеntа constituiе аvаntаj, prеfеrabil firmа distributiе - Aptitudini foаrtе bunе dе conducerе аuto - Cunostiintе bunе dе mеcanicа auto (rеprеzintа un аvantаj) - Cаpacitаtе dе organizаrе si plаnificare - Oriеntarеa catre client si realizarea de obiective - Atitudine pozitiva - Atentie distributiva - Flexibilitate - Disciplina - Responsabilitate - Atestat valabil de transport marfa - Card digital pentru tahograf Beneficii: - Salariu atractiv - Bonusuri - Prime de sarbatori Căutam seriozitate și oferim pachet salarial motivant in functie de disponibilitate. Atentie, nu se ajunge in fiecare seara acasa, se doarme si la cabina‼️‼️‼️

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 253083771