2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Cluj
  6. Personal medical - Cluj-Napoca
Postat 14 mai 2024

angajez personal medical

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibil

Firma de ingrijiri la domiciliu angajeaza asistenti medicali si kinetoterapeuti pentru ingrijirea pacientilor la domiciliu.

CANDIDATUL IDEAL:

Studii postliceale/superioare de Asistent Medical Generalist-Kinetoterapeut

- Minimum de experienta in spital sau cabinet medical prezinta un avantaj

- Certificat de membru vizat de OAMMR/Colegiul Fizioterapeutilor

- abilitati de comunicare si relationare

- capacitati de organizare si rigurozitate

- simt al responsabilitatii

- atitudine pozitiva si echilibru emotional

Conditii

-regim de colaborare cu pfa/pfi

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:

 - efectuare manevre terapeutice/administrare tratament la domiciliul pacientului

 - completarea foii de observatie si a altor documente

 - asigurarea si pastrarea in conditii de siguranta a deseurilor biologice

 - predarea de rapoarte lunare catre superiori

 - alte activitati conforme cu fisa postului

Beneficii

-plata motivanta,in functie de nr de pacienti

-Timp de munca flexibil

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269931573