1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Calarasi
  5. Agricultura - Zootehnie - Calarasi

Anuntul este dezactivat

Postat 29 martie 2021

Angajez medic veterinar - ferma porci Calarasi

  • 2 000 - 2 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Calarasi, Calarasi

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Ferma zootehnica de porci din Calarasi angajeaza medic veterinar tanar, experienta constituie un avantaj.

Descrierea postului:

Asigură fluiditatea proceselor de producţie în cadrul fermei zootehnice prin contribuţie directă.

Descrierea responsabilităţilor:

  • Supravegherea sanitar-veterinara a efectivelor;
  • Intocmirea de documente sanitar-veterinare conform legislatiei in vigoare;
  • Izolarea si tratarea animalelor bolnave;
  • Supravegherea biosecuritatii si a actiunilor D.D.D.

Cerinţe:

  • Absolvent studii superioare: Facultatea de Medicină Veterinară / Zootehnie;
  • Iniţiativă, flexibilitate şi spirit de echipă;
  • Persoană dinamică;
  • Abilităţi foarte bune de comunicare, planificare şi organizare.

Oferta:

  • Mediu de lucru la un nivel motivant profesional;
  • Pachet salarial atractiv şi competitiv;
  • O masa, de pranz, asigurata de companie;
  • Prima de Paste si de Craciun.

ID: 217798860Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din