2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Arges
  6. Service auto - Argeselu
Postat 25 aprilie 2024

Angajez Mecanic camioane/Electromecanic, Ajutor Mecanic

Localizare

Argeselu

Angajez Mecanic camioane/Electromecanic, Ajutor Mecanic , FLOTA PROPRIE de camioane . Locatia este la MARACINENI PROGRAM L- V / 09.00 - 17 .00

Oportunitate de Carieră în Service Auto Autorizat!

Vino să faci parte din echipa noastră !

Suntem în căutarea unui mecanic auto cu ani de experiență sau un începător dornic să învețe și să crească profesional. Aici, vei avea șansa să te dezvolți într-un mediu profesional și dinamic, alături de colegi dedicați și pasionați de industria auto.

Cerințe:

- Experiență în domeniul mecanicii auto

- Abilități tehnice solide și dorință de învățare continuă

- Atitudine pozitivă și capacitate de lucru în echipă

- Responsabilitate și atenție la detalii

*Responsabilități:*

- Diagnosticarea și remedierea eficientă a problemelor tehnice ale vehiculelor

- Întreținerea și repararea CAMIONELOR conform standardelor și procedurilor stabilite

- Colaborarea strânsă cu echipa pentru atingerea obiectivelor comune

- Respectarea normelor de siguranță și a reglementărilor specifice

*Salariu:* Negociabil în funcție de experiență și performanțe. TEL 07******32

*Locație:--MARACINENI

Alătură-te echipei noastre și împreună vom face lucruri extraordinare !

Localitate

Argeselu,

Arges

Arges, Argeselu
ID: 244086001