2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sibiu
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sibiu
Postat 15 aprilie 2024

Angajez mecanic auto - electrician auto

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 44775335

Descriere

Candidatul Ideal

Angajam mecanic auto.

Angajam electrician auto.

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Program de lucru : Luni - Vineri 8.00 - 17.00 ( o ora pauza masa )

Se ofera si tichete de masa in valoare de 40 de lei / zi.

In functie de rezultate, se ofera si alte bonus-uri.

Descrierea jobului

Activități de reparații mecanice și electrice.

Activitati de intretinere auto:

- Înlocuire consumabile filtre, uleiuri, lichide, etc

Descrierea companiei

Service autoturisme si autovehicule comerciale, situat in Sibiu str. Monaco nr. 10.

Efectuam operatii de intretinere si reparatii autovehicule multimarca

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 269044170