2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Gorj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Targu Jiu
Postat 02 aprilie 2024

Angajez Mecanic Auto Camion

Localizare

Targu Jiu

Tip job

Part time

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Cautam un mecanic auto experimentat si dedicat sa se alature echipei noastre din Targu Jiu, la firma de Transport SC IUMCRIV SRL.Candidatul idal trebuie sa aiba cunostinte in domeniul mecanicii auto, sa fie capabil sa diagnosticheze si sa remedieze problemele tehnice ale camioanelor, cu precizie si eficienta. Totodata trebuie sa aiba disponibilitate pentru deplasare in afara tarii cu SERVICE MOBIL in caz de nevoie. I se vor pune la dispozitie toate cele necesare unor reparatii ulterioare atunci cand va fi cazul.

Cerinte:

  • experienta anterioara in domeniul mecanicii auto

  • abilitati excelente de diagnosticare si rezolvare a problemelor

  • certificare sau calificare in domeniul mecanicii auto (constituie avantaj)

  • atitudine pozitiva

  • capacitatea de a lucra intr-un mediu de lucru dinamic si solicitant

  • disponibilitate pentru munca la distanta

Responsabilitati:

-diagnosticarea si repararea eficienta a problemelor tehnice ale camioanelor

-intretinerea si reparatiile periodice conform standardelor

-colaborarea cu colegii pentru a asigura un mediu de lucru sigur si eficient

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 268436872