Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
Postat 14 septembrie 2024

Angajez receptioner

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Maraseni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

SC ALAMANDRU IMPEX SRL atelier de dezmembrari auto angajeaza lucrator comercial

Acest post poate fi ocupat si de doamne .

Responsabilitatiele postului

-etichetarea si distribuirea pe rafturi a pieselor auto provenite din dezmembrari

-emitere de facturi si bonuri fiscale clientilor

-emitere de awb pentru piesele trimise in tara

-inventarierea rafturilor cu piese

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la tel/whatsapp 07******19

Localitate

Maraseni,

Vaslui

Vaslui, Maraseni
ID: 270796024