2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Constanta
  6. Ingineri - Constanta
Housely
Postat Azi la 12:35

Angajez Inginer constructii / Desenator tehnic / Arhitect

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 43134715

Descriere

Descriere job

HOUSELY  este în căutarea unui nou coleg/colegă, dacă îți surâde ideea de a te alătura unei echipe tinere, în continuă dezvoltare și de a lucra în mediu profesionist te așteptăm alături de noi.

Responsabilități

  • Stabilirea temei de proiectare cu beneficiarul;

  • Efectuarea proiectelor arhitectura / rezistenta ;

  • Urmarire curs proiect de la semnare contract cu beneficiarul pana la obtinerea autorizatiei - receptie lucrari;

Cerințe

  • Abilitatea de a lucra într-o echipă;

  • Punctualitate;

  • Cunoasterea legislatiei in vigoare in domeniul constructiilor;

  • Permis de conducere categoria B

  • Cunoasterea programelor pentru randari reprezinta avantaj;

Beneficii

  • Spatiu de lucru dotat cu echipamentele necesare;

  • Masina de serviciu / Decont transport;

  • Puteti obține un venit stabil sau variabil, în funcție de experiență si proiecte

  • Oportunitatea de a lucra pe proiecte diverse și interesante

  • Posibilitatea de a-și exprima creativitatea și originalitatea în proiecte

  • Oportunități de a învăța și a se dezvolta profesional, participând la proiecte diverse și la programe de formare continuă

  • Reducere la serviciile/produsele companiei;

Salariu

  • Salariul se va stabili la interviu.

Condiții de lucru

  • Grafic de lucru part-time sau full-time.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 238638277