2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Neamt
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Baltatesti
Postat 09 aprilie 2024

Angajez Gestionar piese schimb si materiale

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Baltatesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilitati:

-cunostinte operare calculator

- preluarea si receptia marfii in baza documentelor specifice

- verificarea marfii primite din punct de vedere calitativ/cantitativ

- utilizarea eficienta a spatiului de depozitare

- participa la activitatea de inventariere derulata in companie

- emite documente aferente operatiunilor de livrare

Localitate

Baltatesti,

Neamt

Neamt, Baltatesti
ID: 265664323