2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Constanta
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Constanta
Postat 24 aprilie 2024

Angajez electrician si specialist sisteme siguranta Constanta

Localizare

Constanta

Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normal

Suntem în căutarea unui electrician talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul electric și va fi capabil să efectueze lucrări de întreținere, reparații și instalări electrice într-un mod eficient și profesionist.

Responsabilități:

  • Diagnozarea și remedierea defecțiunilor electrice

  • Instalarea și întreținerea sistemelor electrice

  • Respectarea standardelor de siguranță și reglementărilor locale

  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura funcționarea corectă a sistemelor electrice

Cerințe:

  • Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor

  • Respectarea normelor de siguranță și a reglementărilor industriale

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Mediu de lucru pozitiv și profesionist

  • Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon 07******62 !

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 265567483