2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Brasov
  5. Educatie - Training - Brasov
Postat 11 aprilie 2024

Angajez educatoare cresa privata Brasov

Salariu

2 300 - 2 600 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Centru educational angajează educatoare cresa full time categorie de vârstă 1a6l -3 ani

Cerinte:

• Absolventa Liceu pedagogic sau absolventa/studenta a Facultății de psihologie și Stiinte ale Educatiei

• Experiența anterioara constituie avantaj

• Inventivitate, spontaneitate, organizare

• Sociabilitate, blândețe, răbdare, responsabilitate

Responsabilități:

• planificarea si proiectarea activităților instructiv-educative,

• confecționarea materialului didactic, desfășurarea activităților didactice,

• supravegherea copiilor, sprijinirea acestora in rutinele zilnice

• organizarea si amenajarea spațiului educational

• monitorizarea și evaluarea performantelor copiilor

Beneficii:

• Program de lucru 08-17 luni - vineri

• Pachet salarial atractiv

  • Suport în formarea profesionala

Pentru cei interesați, CV la acest anunț.

Sau relații la tel 07******40

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 252807227