2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Suceava
  6. Ingineri - Falticeni
Postat 16 aprilie 2024

Angajez desenator tehnic proiectare constructii.

Localizare

Falticeni

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Angajez personal care să știe să lucreze în programe de proiectare în construcții (arhicad, autocad, allplan, etabs, etc.)

Specialitatea inginer, arhitect, tehnician care deține cunostințe minime sau cu experiență în desen tehnic și utilizare programe de desen grafic, avand disponibilitatea de a invata si a lucra in echipa.

Descrierea jobului

  • Elaborează proiectele de execuţie ale construcţiilor civile, industriale sau agricole,

  • Întocmeşte graficul de executare a lucrărilor, stabilind lista de materii prime, materialele şi forţa de muncă necesară pentru realizarea fazelor proiectului.

  • Planifică şi proiectează sisteme şi structuri pentru construcţii, utilizând programe de design computerizat şi instrumente de desen tehnic.

  • Întocmeşte detaliile de execuţie a proiectelor.

  • Realizează planuri tehnice detaliate pe baza proiectului arhitectural (secţiuni, calcule, specificaţii tehnice)

Beneficii:

  • Posibilitatea de a se dezvolta profesional constant prin sistemul intern care asigura acest proces.

  • Posibilitatea de face parte dintr-un colectiv cu multa experienta.

  • Training la locul de muncă.

Descrierea companiei

SC COMUNITATEA PRESTARI SERVICII SRL activeaza in domeniul proiectării și consultanței în construcții din 2006. Suntem o echipa de ingineri și arhitecți, obișnuiți cu termene strânse și proiecte dintre cele mai diverse.

Localitate

Falticeni,

Suceava

Suceava, Falticeni
ID: 265900284