2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Stei
Postat 01 aprilie 2024

Angajez Biolog in loc. Stei, jud. Bihor

Localizare

Stei

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul ideal:

·        Studii superioare-biolog, biochimist

·        Experienta intr-un sistem de management calitativ 9001, HACCP/ISO-22000

·        Capacitate analitică – stapanirea metodelor de lucru, urmarirea si respectarea unor proceduri si instructiuni complexe de lucru;

·        Precizie, timp de reactie, orientare catre rezolvarea problemelor;

Responsabilitatile postului:

·        Respecta procedurile specifice, instructiunile de lucru in vigoare;

·        Prelucreaza probele aplicand procedurile specifice si interpreteaza rezultatele respectand termenele stabilite

·        Detecteaza erorile posibile atat la nivelul echipamentelor care ar putea influenta calitatea rezultatelor cat si la nivelul reactivilor, materialelor de control si calibrare;

·        Valideaza la nivel tehnic rezultatele probelor lucrate;

Localitate

Stei,

Bihor

Bihor, Stei
ID: 268382432