2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal medical - Bucuresti
  7. Personal medical - Sectorul 2
Postat 05 aprilie 2024

Angajez asistent medical - ingrijiri la domiciliu sec. 2 Bucuresti

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Full time

CUI / CIF: 38713931

Angajam asistent medical generalist pentru Îngrijiri la Domiciliu in sector 2 Bucuresti

Căutăm o asistentă medicală dedicată și empatică pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionată de îngrijirea pacienților și ai abilități excelente de comunicare, te așteptăm să aplici!

Detalii:

Poziție: Asistentă Medicală pentru Îngrijiri la Domiciliu

Locație: Sectorul 2, București (mai exact, zonele Doamna Ghica, Colentina si Pantelimon)

Responsabilități:

Oferirea de îngrijiri medicale la domiciliu pentru pacienți în nevoie.

Monitorizarea stării de sănătate a pacienților și administrarea tratamentelor prescrise.

Colaborarea cu familia pacienților și furnizarea de sfaturi și suport.

Înregistrarea corectă a informațiilor medicale și respectarea protocoalelor de lucru.

Cerințe:

Diplomă de asistent medical, certificat de membru, aviz anual valabil.

Experiență anterioară în îngrijiri la domiciliu sau într-un mediu similar reprezintă un avantaj.

Empatie, răbdare și atenție la detalii.

Disponibilitate pentru a lucra în sectorul 2.

Beneficii:

Salariu competitiv.

Program flexibil.

Oportunitatea de a face o diferență în viețile pacienților.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268491940