2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 2
Postat 22 mai 2024

Angajez asistent manager

Salariu

3 000 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descriere post

Cautam un coleg sau colega dedicata serioasa si inteligenta

Faci marketing pentru contabilitate

Faci marketing pentru voce online

Faci marketing pentru uzina-firmelor.ro

Redacteazi diverse documente ale societatii.

Asigura existenta tuturor actelor la dosarul de personal al firmei atat pentru el cat si pentru ceilalti salariati.

Recruteazi afiliati pentru marketing online.

Faci radieri din biroul de credit

Tii locul managerulul cand acesta este plecat in concediu.

Beneficii

Salariu 3000 lei net

Telefon mobil cu abonament.

1000 de  lei comision pe fiecare client recomandat pe cesiuni/preluari firme cu datorii

3% comision lunar pe fiecare client pentru firma de contabilitate

10% comision pentru radiere din biroul de credit

Cerinte

Se lucreaza de la sediul nostru din str. Vasile Lascar 143 parter Sector 2

Ideal ar fi sa detii permis de conducere.

Program L-V / 9-18

Contract de munca pe 8 ore

Astept CV-ul pe Whatsapp 07********92

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 249969460