2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Dolj
  6. Operatori masini - Craiova
virgil dobrota
Postat Azi la 06:23

angajeaza stivuitorist pentru Centrul Logistic Craiova

Salariu

2 400 - 3 800 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO8187878

Descriere

DESCRIERE

Candidatul ideal: - experienta de lucru pe stivuitor;

- rapiditate si precizie in executie;

- atenţie deosebită în analizarea detaliilor;

- autorizatie ISCIR de stivuitorist;

- absolvent cel putin dе medii / profesionale;

Responsabilitati: - executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;

- aseaza paletii cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si indicatiilor primite;

- pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;

- realizeaza reaprovizionarea zonei de piking;

- asigura exploatarea stivuitorului in conformitate cu instructiunile producatorului; - participa la lucrarile de reparare, intretinere si revizie, precum si la toate verificarile tehnice care se efectueaza la stivuitorul pe care il manevreaza;

- participa la realizarea si mentinerea curateniei in depozit.

Beneficii: - salariu competitiv,bonuri de masa,alte avantaje

- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;

- posibilitati de dezvoltare profesionala.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 245419620