2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Dolj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Craiova
virgil dobrota
Postat 27 aprilie 2024

angajeaza mecanici pentru parcul auto Craiova

Salariu

2 900 - 4 100 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul Ideal

Experienta in domeniu: mecanic auto

* Responsabil riguros, dornic de invatare si perfectionare

*Capacitate de integrare si cooperare in echipa

Descrierea jobului

Cunostinte temeinice: mecanica

Realizeaza lucrarile de demonontare, reparare si montare la toate tipurile de autovehicule Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate

Respecta si aplica procedurile de lucru, normele existente si regulamentul intern Relationeaza bine cu superiorii si colegii .

Respecta fisa postului

Program de lucru: luni-vineri

Salariu atractiv in functie de calificare si experienta .

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 267509040