2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 09 aprilie 2024

angajare tehnician dentar ceramist

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

Candidatul Ideal

  • tehnician dentar ceramist cu experienta in realizarea lucrarilor pe structuri metalice, ceramica presata si zirconiu

  • experienta pe ceramica: minim 2 ani;

  • foarte bune cunostinte de morfologie dentara;

  • abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

  • Postul de tehnician dentar este valabil pentru orasul Cluj.

  • Beneficii:

  • salariu competitiv, corelat cu experienta si performantele dovedite;

  • oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitiv;

  • posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

  • mediu de lucru placut;

  • program de lucru cu orar flexibil

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268778241