2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 3
Postat 19 iunie 2024

Angajare secretara

Salariu

3 800 - 3 801 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO16637779

Descriere

Cerinte:

  • persoana cu abilitati de relationare,

  • cunostinte temeinice PC (Pachetul Office),

  • studii superioare,

  • persoana organizata.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Inregistrarea documentelor,

  • Organizarea mapelor cu documente si transmiterea acestora spre semnare,

  • Transmiterea documentelor catre departamente,

  • Redactarea adrese catre diferite institutii,

  • Primirea si distribuirea corespondentei,

  • Realizarea corespondentei electronice (E-mail/fax),

  • Centralizarea si efectuarea comenzii pentru produse de birotica,

  • Centralizarea documentelor trimise prin firma de curierat/posta,

  • Distribuirea apelurilor telefonice,

  • Arhivarea documentelor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariul 3000 lei + bonuri de masa 800 lei ;

Decontare abonament transport;

Program :

Luni -Vineri : 9:00-17:30

Sambata , Duminica : liber

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270630160