2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Arges
  6. Personal necalificat - Albota
Postat 04 aprilie 2024

Angajare: Personal necalificat pentru intreținere gradini

Localizare

Albota

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 46467480

Angajare: Personal Necalificat pentru Mentenanță și Întreținere Grădini

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de natură, care să se alăture echipei noastre pentru îngrijirea și întreținerea grădinilor.

Dacă vă bucurați de lucrul în aer liber și aveți o afinitate specială pentru plante, atunci sunteți persoana potrivită pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Tunderea plantelor conform cerințelor specifice

  • Plantarea și replantarea plantelor, în funcție de nevoile grădinii

  • Îngrijirea generală a plantelor și a spațiilor verzi monitorizarea stării de sănătate a plantelor și identificarea eventualelor probleme

  • Întreținerea echipamentelor și instrumentelor necesare pentru întreținerea grădinilor

  • Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru stabilite

Cerințe:

  • Permis de conducere valabil

  • Abilitatea și dorința de a lucra în aer liber, în diverse condiții meteorologice

  • Capacitatea de a lucra în echipă, dar și de a lua inițiativă individuală

  • Atenție la detalii și dorință de a învăța și de a se perfecționa în domeniul întreținerii grădinilor

  • Experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plăcut

  • Posibilitatea de dezvoltare și avansare în cadrul firmei

  • Salariu competitiv în funcție de experiență și performanțe

    Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră in mesaj!

Localitate

Albota,

Arges

Arges, Albota
ID: 268540245