2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj-Napoca
Postat 21 aprilie 2024

Angajare ospatar

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 39464634

Descriere

*Anunț de Angajare: Ospătar/Ospătare*

Restaurantul Gorgeous Villa caută ospătari/ospătare entuziaști și dornici să ofere o experiență culinară deosebită clienților noștri. Suntem în căutarea unor profesioniști cu abilități excelente de comunicare și servire, capabili să creeze o atmosferă plăcută și memorabilă pentru oaspeții noștri.

*Responsabilități:*

- Primirea oaspeților și preluarea comenzilor cu profesionalism și amabilitate

- Servirea mâncărurilor și băuturilor într-un mod elegant și eficient

- Oferirea de recomandări cu privire la meniul restaurantului și băuturi

- Asigurarea unui mediu curat și ordonat în zona de servire

- Rezolvarea promptă a solicitărilor și problemelor apărute în timpul servirii

*Cerințe:*

- Experiență anterioară în domeniul ospitalității

- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

- Atitudine plăcută și amabilă

- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat

- Orientare către detalii și respectarea standardelor de servire

*Oferim:*

- Salariu competitiv și bonusuri de performanță

- Program flexibil de lucru

- Oportunități de dezvoltare profesională

- Mediu de lucru plăcut și dinamic

Dacă vă regăsiți în aceste cerințe și sunteți pasionat/ă de industria ospitalității, vă invităm să ne sunați la numărul 07********99.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră la Gorgeous Villa!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265702008