Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Mures
  5. Agricultura - Zootehnie - Sanpaul
Postat 06 ianuarie 2022

Angajare Operator Siloz

  • Tip job

    Full time

  • Sanpaul, Mures

Descriere

Societatea comercială East Silodep, parte a grupului East, angajează operator la silozul de cereale din Sânpaul, județul Mureș.

Atribuții:

  • recepția materiei prime;
  • depozitarea si cantarirea cerealelor in celule conform categoriilor de cereale stabilite de către laborator.
  • realizarea transferurilor de cereale către clienți conform specificațiilor tehnice stabilite.
  • respectarea procedurilor companiei, în vederea realizării activităților de depozitare și transfer
  • urmărirea și menținerea stocurilor de cereale din fiecare celulă de siloz
  • menținerea curățeniei permanentă la locul de muncă și participarea la curățenia generală în silozuri.

Cerințe:

  • Studii medii - profil tehnic/ mecanic
  • Curs Stivuitorist - reprezintă avantaj
  • Abilități tehnice și de operare, organizare, rapiditate, comunicare.

Oferim:

  • pachet salarial competitiv
  • mediu de lucru modern și captivant

Asteptam CV-urile!

Applying on the employer's website.

The advertiser makes the application available on his website. After clicking the Apply button you will be taken there.

ID: 229370901

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din