2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Arges
  6. Manipulatori marfa - Argeselu
Postat 29 mai 2024

Angajare manipulant marfuri

Salariu

450 - 550 €

Localizare

Argeselu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 18384524

Descriere

Responsabilitati cheie:

- Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite

- Verificarea mărfurilor sosite în depozit

- Ajuta la pregătirea mărfurilor pentru expediere

- Asigura organizarea paletilor si a materialelor reciclabile (carton, culee, rebuturi, etc.)

- Asigura curatenia pe platforma si imprejurimile firmei

Program de lucru 8 ore/zi, de luni pana vineri.

Cerintele:

- Atentie si meticulozitate - Eficienta si seriozitate - Intelegerea si respectarea instructiunilor de lucru - Bune abilitati de comunicare

Localitate

Argeselu,

Arges

Arges, Argeselu
ID: 249018032