2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bihor
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Tarcea
Postat 31 mai 2024

Angajare la Firma Lorger SRL: Mecanic Utilaje de Construcții

Localizare

Tarcea

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Oportunitate de Angajare la FirmaLorger SRL: Mecanic Utilaje de Construcții

Firma Lorger SRL caută să își extindă echipa prin recrutarea unui Mecanic Utilaje de Construcții pasionat și experimentat.

Cerințe:Experiență minimă de 2 ani în domeniul mecanicii de utilaje de construcții.Abilități solide în diagnosticarea și repararea diferitelor tipuri de utilaje.Cunoștințe tehnice în domeniul mecanicii și hidraulicii.Abilitatea de a lucra în echipă și de a rezolva problemele în mod eficient.

Responsabilități:Diagnoză și reparare avarii la utilajele de construcții.Mentenanță preventivă și corectivă a utilajelor.Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru soluționarea problemelor complexe.

Beneficii:Salar motivant, corelat cu nivelul de experiență.Mediu de lucru profesionist și dinamic.Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Locație:Punctul de lucru in Tarcea, Jud. Bihor.

Cum să aplicați: Persoanele interesate sunt invitate să suna pe numarul mobil:+40**********64

Firma Lorger SRL își exprimă angajamentul față de diversitate și egalitate de șanse în cadrul procesului de recrutare. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la construirea viitorului împreună cu Firma Lorger SRL!

Localitate

Tarcea,

Bihor

Bihor, Tarcea
ID: 265196257