2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Vrancea
  6. Service auto - Lamotesti
Postat 05 mai 2024

Angajare - Inspector ITP / TLV

Salariu

3 000 - 5 500 lei

Localizare

Lamotesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: A, B, C, DNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31336290

Descriere

CRISTALGIM TEHNIC  S.R.L. angajeaza:

INSPECTOR ITP / TLV

Cerinte :

* Calificat ca Inginer Autovehicule Rutiere, Subinginer Mecanic Automobile sau Maistru Mecanic Auto;

* Atestat inspector ITP pentru clasele I, II si III;

* Experienta minim 1-3 ani in intretinere/reparatii auto;

* Experienta anterioara de lucru intr-un service auto;

* Persoana responsabila, bune abilitati de organizare, comunicare si relationare;

* Experiență lucru pe calculator;

* Permis de conducere corespunzator tuturor claselor de inspectie tehnica periodica.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

* Efectueaza inspectia ITP conform legislatiei in vigoare pentru autoturisme si autoutilitare;

* Respecta metodologiile de lucru ale domeniului sau de activitate si procedurile de sistem si de lucru, existente in cadrul societatii;

* Disponibilitate pentru alte sarcini.

Se ofera:

*Salariu motivant +  Bonuri de masa + Bonsuri de performanta

Relatii la telefon

Localitate

Lamotesti,

Vrancea

Vrancea, Lamotesti
ID: 269834602