2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Arges
  6. Ingineri - Campulung
Postat 16 aprilie 2024

Angajare ingineri

Localizare

Campulung

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Societate de constructii angajeaza inginer ofertare si inginer executie.

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice/inginerie economica.

Departament ofertare/decontare :

Cunostinte utilizare calculator, programe de realizare a devizelor, word, excell;

Monitorizarea si urmarirea oportunitatilor de licitatii pe SEAP;

Verificarea cerintelor de eligibilitate;

Studierea documentatiei (caiet de sarcini, fise de date, memorii tehnice) si realizarea ofertelor tehnico-economice;

Depunerea ofertei pe platforma SEAP;

Elaborarea de raspunsuri la solicitarile de clarificari primite de la comisiile de evaluare, evaluarea de contestatii, documente privind prelungirea valabilitatii ofertelor si a garantiilor de participare.

Departament executie

Disponibil pentru desfășurarea activității în șantierele din țară;

Cunoştinţe tehnice în domeniu (despre materiale, metode şi instrumente adecvate pentru construcţii);

Cunoştinţe de management organizaţional, planificare organizaţională, planificare şi execuţie;

Cunoaşterea legislaţiei în vigoare, aplicabilă domeniului construcţiilor;

Descrierea jobului

INGINER CONSTRUCTOR DEPARTAMENT OFERTARE/DECONTARE

Intocmirea propunerilor tehnico-financiare in vederea depunerii de oferte la procedurile de atribuire prin licitatii publice sau la solicitarea potentialilor clienti;

Intocmeste la termen, propunerea tehnica si financiara cu respectarea documentatiei de atribuire;

Depune oferta pentru licitatie in termenul specificat;

INGINER CONSTRUCTOR EXECUTIE

Supraveghează şi coordonează toate activităţile desfăşurate;

Respectă proiectul şi detaliile de execuţie;

Asigură nivelul de calitate corespunzător cerinţelor cu respectarea reglementărilor tehnice şi a clauzelor contractuale;

Întocmeşte necesarul de materiale, personal şi dotări conform graficului de execuţie;

Asigură desfăşurarea în condiţii normale a inspecţiilor şi încercărilor.

Localitate

Campulung,

Arges

Arges, Campulung
ID: 267283865