Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 3
Postat 10 iulie 2024

Angajare Hostess Amethyst Sky Bar & Bavette Steakhouse

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Suntem în căutarea unei persoane pline de energie și entuziasm pentru a se alătura echipei noastre în calitate de hostess pentru restaurantul nostru. Dacă îți place să interacționezi cu oamenii, ai o atitudine prietenoasă și ești pasionată de industria ospitalității, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

Primirea oaspeților și îndrumarea acestora către mesele disponibile.

Asigurarea unei atmosfere plăcute și primirea caldă a oaspeților.

Gestionarea rezervărilor și a listei de așteptare.

Colaborarea cu personalul de servire pentru a asigura un flux eficient al clienților în restaurant.

Oferirea de informații despre meniu, orele de funcționare și alte servicii de evenimente ale restaurantului.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona situații tensionate.

Prezentare impecabilă și atitudine profesionistă.

Experiență anterioară în domeniul ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Disponibilitate pentru a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekend-uri și sărbători.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Oportunitatea de a dobândi experiență în industria ospitalității.

Posibilități de avansare în cadrul companiei.

Salariu si bonuri de masa pe card

Dacă ești interesat(ă) să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de mail: marketing arond unionplaza.ro.

 Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre această oportunitate.

Localitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 268083232

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau