2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Arges
  6. Curierat - Pitesti
Postat 06 mai 2024

Angajare dispecer / coordonator transport

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiCUI / CIF: RO36764408

Societate specializata in transport marfa intern cu sediul in Pitesti angajeaza persoana pentru transport intern de marfa , dispecer/coordonator transport pentru camione 40 tone.

 Cerinte :

 - Cunostinte operare PC nivel mediu,

 - Abilitati de planificare ,organizare  si comunicare atat in interiorul companiei cat si cu clientii,

 - Experienta intr-o activitate similara in domeniul dispeceratului sau coordonare transport constituie un avantaj.

 Responsabilități:

 Coordonează activitatea flotei alocate; Identifica soluțiile optime de transport;

 Comunicarea cu conducătorii auto si supravegherea desfășurării curselor;

 Beneficii:

 Mediu de lucru dinamic si interactiv;

 Echipa tânără , mediu de lucru plăcut;

 Salariu motivant si progresiv in functie de capacitatile tale, perspicatitatea si perseverenta de care vei da dovada

Daca esti interesat, asteptam sa ne trimiti un CV in prealabil urmand sa te contactam in cel mai scurt timp posil

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269647688